SEO Elektro - קידום אתרים מקצועי
a

שיווק באינטרנט

SEMאם הגעת לכאן, כנראה שחיפשת מידע על שיווק באינטרנט, כמו בעלי עסקים רבים שהבינו - שהמהפכה כבר כאן ועליהם להחליט, האם להיות חלק מההצלחה או להביט על מתחריהם מהצד. קשת האפשרויות הרחבה, לצד העובדה שלראשונה, קיימת פלטפורמה שיווקית בה הכל מדיד וניתן לבדוק את תוצאותיו של כל מהלך ומאפשרת שיווק אפקטיבי במינימום עלויות ומקסימות תועלת. רישום לאינדקסים מובילים, פרסום באתרי נישה, קידום בתוצאות החיפוש של גוגל בביטויים אסטרטגיים, בניית קמפיין פרסום אפקטיבי במערכת Google Adwords. כל כך הרבה אפשרויות ורק תקציב אחד? כדאי מאוד שלצידך יעמוד גוף מקצועי המתמחה במהלכי שיווק באינטרנט, בדגש על ניצול אופטימאלי של תקציב הלקוח.

בניית אתרי אינטרנט שיווקיים

בניית אתרים לצרכי שיווק באינטרנט היא הרבה מעבר ל"כרטיס ביקור אינטרנטי", כפי שמפתחי אתרים רבים אוהבים לכנות זאת. נפח התחרות, כמעט בכל תחום, יוצרת סטנדרטים חדשים ואתרי אינטרנט שאינם עומדים בסטנדרטים הללו, יתקשו לממש את הפוטנציאל השיווקי בשמו נבנו. אלקטרו קידום אתרים בגוגל מציעים לכם ליהנות ממערכות מתקדמות, עם ממשקי ניהול חכמים וידידותיים ו – 100% התאמה לצרכי קידום אתרים במנועי חיפוש. כל פרוייקט מנוהל על ידי איש מקצוע בתחום השיווק באינטרנט, בשיתוף מלא עם הלקוח, החל משלב האיפיון והתכנון וכלה בתהליך הקמת האתר בפועל.

שיווק במנועי חיפוש

פלטפורמות שיווק באינטרנט

אחת הפלטפורמות היעילות ביותר לשיווק באינטרנט, היא מנועי החיפוש הרבים ובראשם Google, המאפשרים פנייה לקהל יעד שמראש וביוזמתו מחפש מידע על השירות או המוצר שאתם משווקים. מטבע הדברים, אפשרות זו קסמה לבעלי עסקים רבים והתחרות על הזכות להיות נוכח בין תוצאות החיפוש הראשונות בביטויים פופולאריים - מעולם לא הייתה עזה יותר. הדבר נכון גם לגבי מודעות הפרסום, בראש או בצד עמוד תוצאות החיפוש של גוגל.

שיווק באינטרנט ופרסום במערכת Google Adwords - בשונה ממודלים מסורתיים של פרסום באינטרנט, במסגרתם משלם המפרסם עבור חשיפה, מערכת הפרסום של גוגל מאפשרת תשלום על תוצאות בלבד. כלומר, המפרסם ישלם אך ורק עבור גולשים שלחצו על המודעה והגיעו בפועל אל אתר האינטרנט שלו. מודל זה מכונה PPC - Pay Per Click. מלבד יעילות השיטה, היא מציעה יתרון משמעותי למפרסמים בעלי תקציב מוגבל, שכן פרסום בגוגל מאפשר לכם שליטה מלאה על גודל התקציב שברצונכם להשקיע ועל האופן בו ינוצל תקציבכם.

קידום אתרים בתוצאות החיפוש האורגניות - SEO

SEO"ראשון בגוגל", זה כבר מזמן לא גימיק, זהו כלי שיווק באינטרנט שהוכיח את יעילותו ואפשר לאלפי בעלי עסקים בתחומים שונים להגדיל ולשבח את תנועת הגולשים באתר האינטרנט שלהם. ככל שהמודעות לאפשרויות החיפוש ברשת גדלה, כך יותר ויותר גולשים מחפשים ב– Google מידע על מוצרים ושירותים שונים. נוכחות בתוצאות החיפוש הרלוונטיות למוצר שלך – מעולם לא הייתה חשובה יותר. איך עושים את זה? באמצעות קידום אתרים מקצועי. בדרך זו תוכלו להגיע אל מיליוני לקוחות חדשים, תיחשפו לשווקים חדשים ותגדילו את היקף המכירות שלכם. אנו נביא להגדלת תעבורת הלקוחות ולהגדלת ההכנסות שלכם באופן משמעותי, נכבוש את ראש תוצאות החיפוש וביחד נעשה את ההבדל!

שיווק באמצעות רשתות חברתיות, בלוגים ופורומים

ניתן לראות באינטרנט מגמה ברורה של התפתחות וצמיחה בתחום המדיה החברתית, שכיום מהווה תנופה אדירה לצרכי חשיפה, מיתוג ושיח בלתי אמצעי עם קהל היעד. קיימות פלטפורמות שונות בהן ניתן לעשות שימוש לצרכים אלו, רשתות בלוגים, רשתות חברתיות ועסקיות, פורומים בתחומים רלוונטיים ועוד.

שיווק ויראלי באינטרנט

רבים מברכים על עידן ה – Web 2.0, אך מעטים מבינים את הפוטנציאל השיווקי שהוא יוצר ובודדים מצליחים לנצל אותו לצרכיו השיווקיים של העסק. אחת הטכניקות שזכו ל"באזז" אדיר בשנים האחרונות, היא שיווק ויראלי. במילים אחרות – פרסום שאינו מבוסס על רכישת שטחי מדיה, אלא הפקת תוכן מעניין, שגולשים יפיצו מרצונם החופשי ברשת חבריהם, ברשתות חברתיות, פורומים ואתרי שיתוף וידאו או שיתוף קבצים. התוכן הויראלי יכול להיות כל דבר, סרט וידאו, אלמנט גראפי מיוחד, טקסט או כל דבר אחר שניתן להפיץ באמצעות האינטרנט ובתוכו ישולבו המסרים השיווקיים של העסק.

כתבות

שיווק באינטרנט מאז ועד היום - סקירה של התפתחות תחום הסחר ברשת והשיווק באינטרנט, מאז ועד היום.

שיווק במדיה חברתית: איך עושים את זה נכון? - הכוונה לצעדים ראשונים בכיוון הנכון למתחילים בפעילות שיווק במדיה חברתית.

אלקטרו מציעים לך קשת רחבה של שירותים בתחום השיווק והתדמית באינטרנט: צור קשר

צור קשר

חייגו: 073-2636700

גוגל אנליטיקס

מדריך מעשי

נצלו את גוגל אנליטיקס באופן מעשי, לשיפור דירוג והמרה באתרכם.

החזר השקעה בפרקטיקות SEO

"תוחלת": מילה חדשה-ישנה שתאפשר לכם להעריך את החזר ההשקעה מעבודת קידום אתרים.

שותפים עסקיים


כל הזכויות שמורות לפאוורפון בע"מ - קידום אתרים, פרסום באינטרנט © 2012