SEO Elektro - קידום אתרים מקצועי
a

PayPal העולמית חתמה על הסכם שת"פ עם טרנזילה ישראל

פורסם ב 25.02.2010 על ידי - טרנזילה

מחקר חדש שביצעה חברת Hitwise, חושף נתון מעניין לגבי התנהגות גולשים באתרי מכירות בהם פועל שירות סליקת כרטיסי האשראי PayPal: נמצא כי אחוז הנטישה באתרי מכירות שהציעו את PayPal כאפיק תשלום נמוך ב-43%, ביחס לאתרים שעבדו עם ספקי סליקה אחרים. זה לא סוד, גם בעשור השני למאה ה-21, עדיין גולשים רבים חוששים מביצוע רכישות אונליין ומסירת פרטי כרטיס האשראי שלהם. שירות הסליקה של PayPal הוכיח עצמו כאמין ולפי נתוני המחקר של Hitwise נראה כי מדובר באלמנט חשוב לשיפור יחס ההמרה באתרי מכירות.

עד לא מזמן שירותי הסליקה של PayPal היו נחלתם של אתרי דוט קום וכעת PayPal העולמית, באמצעות הנציגות המקומית, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם טרנזילה - חברת הסליקה באינטרנט הגדולה בישראל מקבוצת אינטרספייס.

דרכים לשיפור יחס ההמרה באתרי מסחר אלקטרוני

באופן אינטואטיבי, בעלי אתרים מסחריים משפרים את חווית הגולש על מנת להוביל אותו לנקודת המכירה בצורה המהירה והחכמה ביותר. אך טבעי הדבר שהתהליך המתמשך הזה יתאפיין בשיפור עיצוב האתר, שיפור המערכת שמאחוריו ושיפור הניווט הכללי שבאתר. לעיתים קרובות במיוחד, אותם בעלי אתרים שוכחים שבנוסף לכל דפי האתר, גם בנקודת הרכישה דרושים אלמנטים אשר יגרמו להנעה לפעולה מצד הגולש. מכל הפיספוסים האפשריים, הפיספוס הגדול ביותר הוא לגרום לגולש להגיע "עייף" לדף הרכישה.

בעלי אתרים מסחריים מתעלמים מהחוק הבסיסי ביותר: לגולשים יש מוטיבציה מוגבלת לביצוע פעולות באתר, זה לא אישי נגדכם. כמובן שהתכנים מעניינים, התמונות מרהיבות ותאור המוצרים מסקרן, אבל אם נרצה או לא – מספר הפעולות של הגולשים בכל אתר בעולם - מוגבל. מדובר אמנם בלחיצות ספורות על העכבר, אך עד שהגולש מגיע ליעד המבוקש הוא קורא, חושב, מסנן ואולי גם עושה דברים אחרים בו זמנית. דף הרכישה צריך להיות ממצה, אמין, ומהיר.

paypal - פייפאלהנעה לפעולה באמצעות אפיק התשלום של PayPal היא פתרון נפלא הן עבור הגולש והן עבור בעל האתר. מעבר לעובדה מעוררת האימון - שמדובר בחברת הסליקה הגדולה בעולם, הגולש לא יאלץ להתיש את עצמו בתהליכי רישום מייגעים (פרטים אישיים, פרטים על כרטיס האשראי, כתובת למשלוח וכו'). תהליכי רכישה מסורבלים מורכבים ומעייפים הם אחת הסיבות המרכזיות לנטישה באתרי מסחר אלקטרוני, על פי מחקר שביצעה חברת איסוף הנתונים Hitwise, הטמעת אפיק התשלום של PayPal והצגת כפתור PayPal מקטינה את אחוז נטישת הגולשים ב-43%.

עד היום, בעלי אתרים מסחריים אשר רצו לשלב את PayPal כחלק מאפשרויות התשלום נתקלו במספר חסמים, אבל לא עוד. PayPal העולמית, באמצעות הנציגות המקומית חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם טרנזילה - חברת הסליקה באינטרנט הגדולה בישראל. טרנזילה הינה החברה הראשונה בישראל, ומן הבודדות מחוץ לארה"ב אשר חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת PayPal העולמית. שיתוף הפעולה מאפשר ניהול חשבון סליקה אחד תחת ממשק ניהול מתקדם אחד, הפקת חשבוניות אוטומטיות עם ביצוע העסקה ב-PayPal וכמובן - תמיכה מקצועית ואישית בשפה העברית. שילוב מערכת טרנזילה עם PayPal מהווה פריצת דרך אמיתית בתחום המסחר המקוון המקומי, הצעת אפשרויות תשלום מרובות מוכיחה עצמה שוב ושוב כגורם אמיתי לשיפור יחס ההמרה באתרי מכירות.

אלמנטים של ביטחון בעמודי נחיתה ואתרי מכירות

מעבר לאלמנטים גרפיים וטקסטואלים שמטרתם להניע לפעולה, ישנה חשיבות רבה לתחושת הביטחון והאמינות שמעורר העמוד \ האתר בקרב מבקריו. באופן כמעט ולא מודע, רכיבים מעוררי אימון גורמים לגולש לסמוך על מפעילי האתר ומשפרים את המוטיבציה שלו להשלים את תהליך הרכישה. בסופו של דבר, אותם רכיבים לכאורה זניחים, עשויים להגדיל את מספר הרכישות באתר האינטרנט שלך בעשרות אחוזים.

מהם אותם האלמנטים המקנים לגולש ביטחון?

  • הציגו את פרטי ההתקשרות המלאים של החברה בכיתוב עדין, אך במקום נראה לעין.
  • הדגישו את תעודת ה-SSL אשר מעידה על הצפנת נתונים בצורה מאובטחת.
  • הציגו חותם אימות מחברת הסליקה, אשר מעיד על תהליך רכישה בטוח.
  • הציגו כפתור של Hacker Safe או McAffe Secure, שיעיד על אתר נקי מפירצות אבטחה ווירוסים.
  • שלבו תמונות קטנות המבטיחות לגולש החזר כספי ו\או אחריות.

הידיעה פורסמה ע"י אורן מוקדס, מנהל שיווק אונליין בקבוצת אינטרספייס המספקת שירותי סליקה מתקדמים באמצעות טרנזילה.

אלקטרו מציעים לך קשת רחבה של שירותים בתחום השיווק והתדמית באינטרנט: צור קשר

צור קשר

חייגו: 073-2636700

גוגל אנליטיקס

מדריך מעשי

נצלו את גוגל אנליטיקס באופן מעשי, לשיפור דירוג והמרה באתרכם.

החזר השקעה בפרקטיקות SEO

"תוחלת": מילה חדשה-ישנה שתאפשר לכם להעריך את החזר ההשקעה מעבודת קידום אתרים.

שותפים עסקיים


כל הזכויות שמורות לפאוורפון בע"מ - קידום אתרים, פרסום באינטרנט © 2012